09132060170

بگ فیلتر در اصفهان

بگ فیلتر دستگاهی است که از چندین هواکش و همین طور از چندین محفظه برای عبور هوا ساخته شده است. هدف از طراحی و ساخت این دستگاه جلوگیری از عبور غبار و ذرات ریز موجود در هوا و گرد و غبار در محیط کارگاه و ایجاد هوای تمیز و بدون گرد و غبار است. در این محفظه هوا همراه با گرد و غبار و یا دودهای سمی عبور می کند. در این محفظه قسمتی حاوی چندین فیلتر وجود دارد که جنس این فیلتها می تواند نمد، پارچه یا سیلیکون باشد. بسته به نوع صنعت و میزان هوا خروجی از آن این نوع فیلتر و مدیا ها متفاوت هستند.

شرکت پویا صنعت با سابقه درخشان در زمینه تولید بگ فیلتر در اصفهان ، ارائه کننده انواع بگ فیلتر،  غبارگیر صنعتی و سایر انواع هواکش های صنعتی فشار قوی و فن سانتریفیوژ در اصفهان می باشد. (سازنده بگ فیلتر در اصفهان )

بگ فیلترهای مورد نیاز در صنایع کاش و سرامیک، تولید آسفالت، سیمان، تولید فولاد، صنایع شیمایی، دارویی و غیره در شرکت پویا صنعت مظابق استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شود.

بگ فیلتر به عنوان یک محصول کاربردی شناخته می‎شود که به عنوان یکی از پرطرفدارترین انواع سیستم‌های غبارگیری به کار می‌رود. این محصول با نشان قدرت بالای خود در جذب گرد و غبار توانسته است تا قابلیت‌های بسیاری از خود را در عرصه صنایع مختلف به نمایش بگذارد. از همین رو بسیاری از صنایع، از این محصول به عنوان یکی از اجزای اصلی خود استفاده می‌کنند

همن‌طور که گفته شد، بگ فیلتر کاربردهای بسیاری را در صنایع مختلف دارد. ویژگی‌ها و مزایای این محصول سبب شده است تا کاربردهای بگ فیلتر روزبه‌روز در حال گسترش و افزایش باشد. از این سبک از سیستم فیلتراسیون در صنایع مختلفی این روزها استفاده می‌شود. صنایعی چون کارخانجات سیمان، ذوب آهن، ریخته‌گری و عملیات فولادی، صنایع غذایی و تولیدکنندگان دارو، کوره‌های ذوب فلزات، تولیدکنندگان مواد شیمیایی و مواردی دیگر اصلی‌ترین موارد استفاده از بگ فیلتر هستند که روزبه‌روز در حال گسترش بیشتر و افزایش نیز هستند.

غبارگیر صنعتی - بگ فیلتر پویا صنعت
بگ فیلتر

خرید بگ فیلتر در اصفهان

اگر به دنبال خرید و استفاده از بگ فیلتر هستید، خواندن این مقاله می‌تواند برای شما کمک کننده باشد. در این مقاله با بررسی بگ فیلتر به عنوان یک محصول کارآمد در صنایع مختلف، سعی کردیم تا آن را به خوبی به شما معرفی کنیم. امید است با خواندن نکات بیان شده توانسته باشید این محصول و کاربرد آن در صنایع مختلف را شناخته و با انواع بگ فیلتر موجود در بازار آشنایی خوبی را پیدا کرده باشید.

مقالات مرتبط

بگ فیلتر در اصفهان
امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.