09132060170

بگ فیلتر در یزد

دستگاه بگ فیلتر متشکل از چند نوع فن و هواکش و محفظه هایی جهت عبور هوا و تصفیه ذرات معلق در آن است. در این محفظه ها،  هوای آلوده به گرد و غبار و یا گازهای مضر و سمی  با سرعت عبور داده می شود. سپس در محفظه قسمتی حاوی چندین فیلتر از جنس نمد، پارچه یا سیلیکون وجود دارد. هوا دمیده داده شده پس از عبور از قشای فیلتر، ذرات معلق آن تهنشین شده و هوای صاف خارج می شود. با استفاده از آب این فیلترها تمیز شده و به صورت لرزشی و یا سقوط مداوم، به قسمت انتهایی وارد می شود.

شرکت پویا صنعت با سابقه درخشان در زمینه تولید بگ فیلتر در یزد ، ارائه کننده انواع بگ فیلتر،  غبارگیر صنعتی و سایر انواع هواکش صنعتی فشار قوی و فن سانتریفیوژ در یزد می باشد. 

کارخانجات در یزد شامل :

فرش، نساجی پارچه‌های طرح دار و ساده، فولاد، معادن آهن، زغال‌سنگ و سنگ، کارخانه‌های کابل و فیبر نوری، کارخانجات کاشی، کارنجات صنایع غذایی، صنعت طلاسازی

بگ فیلترهای مورد نیاز در صنایع مختلف در شرکت پویا صنعت مطابق استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شود.

همن‌طور که گفته شد، بگ فیلتر کاربردهای بسیاری را در صنایع مختلف دارد. ویژگی‌ها و مزایای این محصول سبب شده است تا کاربردهای بگ فیلتر روزبه‌روز در حال گسترش و افزایش باشد. از این سبک از سیستم فیلتراسیون در صنایع مختلفی این روزها استفاده می‌شود. صنایعی چون کارخانجات سیمان، ذوب آهن، ریخته‌گری و عملیات فولادی، صنایع غذایی و تولیدکنندگان دارو، کوره‌های ذوب فلزات، تولیدکنندگان مواد شیمیایی و مواردی دیگر اصلی‌ترین موارد استفاده از بگ فیلتر هستند که روزبه‌روز در حال گسترش بیشتر و افزایش نیز هستند.

غبارگیر صنعتی - بگ فیلتر پویا صنعت
بگ فیلتر

خرید بگ فیلتر در یزد

اگر به دنبال خرید و استفاده از بگ فیلتر هستید، خواندن این مقاله می‌تواند برای شما کمک کننده باشد. در این مقاله با بررسی بگ فیلتر به عنوان یک محصول کارآمد در صنایع مختلف، سعی کردیم تا آن را به خوبی به شما معرفی کنیم. امید است با خواندن نکات بیان شده توانسته باشید این محصول و کاربرد آن در صنایع مختلف را شناخته و با انواع بگ فیلتر موجود در بازار آشنایی خوبی را پیدا کرده باشید.

مقالات مرتبط

بگ فیلتر در یزد
امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.