09132060170

راهنمای خرید هواکش صنعتی

هواکش صنعتی نیز مانند هر دستگاهی برای خرید نیازمند استعلامات فنی و مالی است. استعلام  فنی می بایست از قسمت های بهره_بردار جهت نصب و نحوه استفاده از هواکش گرفته شده و براورد اولیه جهت حداکثر راندمان از هواکش مورد بررسی قرار گیرد. در این مقاله عواملی که قبل از خرید فن صنعتی باید در نظر گرفت را بررسی می کنیم

خرید هواکش صنعتی

محل درخواست

مهمترین عاملی که قبل از خرید فن دمنده باید در نظر گرفت این است که در کجا از آن استفاده می شود. برخی از فن ها به عنوان فن های داخلی و برخی به عنوان فن های صنعتی سنگین در فضای باز تولید می شوند. محیطی که قرار است فن ها در آن کار کنند نیز باید در نظر گرفته شود. خواه در محیط های گرد و غبار، مرطوب یا خطرناک استفاده شوند – بر این اساس، انواع تیغه های خاص فقط قابل استفاده هستند.

ظرفیت جریان

ظرفیت جریان نیز در انتخاب انواع هواکش صنعتی و فن سانتریفیوژ  بسیار مهم است. ظرفیت جریان بالاتر می تواند در یک محیط تخصصی هوا با عملکرد بالا مثمر ثمر باشد. به عنوان مثال، برای ایجاد تبخیر سریعتر تیغه های بادی با سطح مقاوم مورد نیاز است.

نوع تیغه

همانطور که قبلا ذکر شد، انواع تیغه ها برای هر کاربرد فن دمنده صنعتی ضروری هستند. فن های شیب دار عقب دارای راندمان بالایی هستند اما برای حجم بالای جابجایی هوا مناسب نیستند. فن های منحنی رو به جلو (فوروارد) دارای فشار پایینی هستند اما در مقایسه با تیغه های شیب دار به عقب (بکوارد) واجد شرایط حرکت دادن حجم هوای بیشتری هستند. تیغه های رادیال دارای ساخت و ساز پارویی هستند و خود تمیز شونده هستند. آنها در مدیریت مواد کثیف عالی هستند.

فشار

چک کردن فشار عملکرد نیز قبل از خرید فن دمنده ضروری است. هرچه فشار فن بیشتر باشد، ظرفیت جریان هوا بیشتر و جابجایی هوای آن زیاد است. حداکثر ظرفیت عملیاتی بر حسب اینچ یا میلی متر در حجم آب اندازه گیری می شود.

هزینه

بررسی تمام گزینه های فن دمنده موجود در بازار، طبیعی و هوشمندانه است. قیمت پنکه به طراحی، فناوری، امکانات، تنظیمات، نصب و همچنین نصب آن در محیط داخلی یا خارجی بستگی دارد.

فن های صنعتی دمنده و مکنده جزء ضروری هر صنعت سنگین هستند و قادر به جابجایی مواد و همچنین مدیریت محیط حرارتی هستند. اگر در مورد انتخاب پنکه مناسب سؤالی دارید، برای کمک با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

فن سانتریفیوژ - هواکش صنعتی - هواکش فشار قوی
هواکش صنعتی - فن سانتریفیوژ - هواکش فشار قوی
هواکش فوروارد

مشاوره و خرید هواکش صنعتی

جهت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید
۰۹۱۳۲۰۶۰۱۷۰ و ۰۹۹۱۹۶۲۰۱۷۰
مشاوره و خرید

قیمت هواکش صنعتی

هفت عاملی که بر قیمت هواکش صنعتی تاثیر دارد

 سایز هواکش

یکی از فاکتور های موثر بر قیمت هواکش اندازه هواکش است. ابعاد مورد نیاز جهت محل نصب در محاسبه نوع و قدرت موتور جهت گردش محور، تعداد و نوع پره ها موثر است.

 تعداد پره ها

تعداد تیغه ها یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت هواکش صنعتی است. به طور معمول هر هواکش ۵-۸ پره دارد که کمترین پره به نسبت قیمت پایین تری دارد

 موتور هواکش صنعتی

موتور نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت هواکش های صنعتی است. در حال حاضر ۲ نوع هواکش صنعتی بزرگ با گیربکس و بدون گیربکس در بازار موجود است. هواکش های صنعتی با پره های بزرگ از گیربکس قوی تر و بادوام تر استفاده می کنند صدای کمتری دارند ولی قیمت آنها بیشتر است.

 کابین کنترل

برخی از هواکش های صنعتی قابلیت حرکت معکوس دارند البته باید در انتخاب این نوع هواکش ها دقت کرد که از چه برند و در چه کارخانه ای تولید می شوند. انواع مختلفی از هواکش های صنعتی با قابلیت معکوس وجود دارد که این ویژگی بر قیمت این محصول تاثیر دارد.

 هزینه های حمل و نقل

هواکش های صنعتی بزرگ و غول اسا نیاز به جابجایی با و انتقال به محل مورد نظر توسط سیستم و حمل نقل هستند که میزان هزینه جابجایی به مسافت بستگی دارد.

 نصب و راه اندازی

هواکش های صنعتی دارای گزینه های مختلفی هستند از این رو جهت نصب باید متخصص برای نصب فرستاده شود. کارخانه ها جهت گارانتی نصاب های متخصص خود را اعزام میکنند.

 گارانتی و خدمات پس از فروش

برخی از شرکت های سازنده برای هواکش های صنعتی خود گارانتی تعویض در نظر می گیرند که این گارانتی ها با یکدیگر متفاوت است مدت زمان و نوع گارنتی می تواند بر قیمت محصول تاثیر داشته باشد.

استعلام قیمت هواکش صنعتی

جهت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید
۰۹۱۳۲۰۶۰۱۷۰ و ۰۹۹۱۹۶۲۰۱۷۰
مشاوره و خرید
۵/۵ - (۱ امتیاز)

4 پاسخ

  1. برای خرید هواکش های صنعتی نیاز ه که ابعاد سالن و میزان هوای تولید شده توس دستگا هم محاسبه بشه. این محاسبات فرمول خاصی داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.