09132060170

تهویه هوای ماینر

رمز ارز یا پول دیجیتال جدید ترین نوع پول در دنیا است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. بیت کوین به عنوان اولین و بزگترین رمز ارز تواسنته جایگاه خوبی در معاملات روزمره افراد پیدا کند.

یکی از روش های کسب دراند از بیت کوین، استخراج یا ماینینگ بیت کوین توسط سخت افزاری به نام ماینر است. این دستگاه با حل مسائل ریاضی و الگوریتم های مربوط به بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال، اثدام به کشف و استخراج بیت کوین می کند.

ماینر برق زیادی استفاده می کند و به علت پردازش بالا و استفاده مداوم، گرمای زیادی نیز تولید می کند. یکی از بهترین روش های حذف گرمای تولید شده، استفاده از انواع هواکش فشار قوی و فن سانتریفیوژ برای چرخش هوا در محیط است. هچمنین انواع هواکش صنعتی در ابعاد کوچک و متوسط نیز  راه حل بسیار مناسبی برای خنک شدن هوا و تهویه هوای ماینر در سالن های استخراج و باکس های کوچک ماینر هستند. 

هواکش صنعتی - فن سانتریفیوژ

مشاوره و خرید هواکش تهویه ماینر

جهت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید
۰۹۱۳۲۰۶۰۱۷۰ و ۰۹۹۱۹۶۲۰۱۷۰
مشاوره و خرید

گرمای تولید شده توسط ماینر

ماینرها معمولاً حدود ۲۰۰ CFM (فوت مکعب در دقیقه)  هوای گرم می کنند. تهویه مطبوع باعث کاهش (ROI) یا بازگشت سرمایه شما می شود. خلاص شدن از گرمای تولید شده توسط ماینرها، تا حد امکان به سرعت و کارآمد برای سلامت عملیات استخراج و سودآوری آن بسیار مهم است.

نه تنها باید کل cfm تولید شده توسط ماینرهای بیت کوین خود را در نظر بگیرید، بلکه باید اندازه فضایی که ماینرها در آن قرار دارند و حتی دمای هوای محیطی که ماینرها در آن کار می کنند را نیز برای تهیه فن سانتریفیوژ ماینر کارآمد در نظر بگیرید.

هواکش صنعتی آکسیال - فن سانتریفیوژ

چرا به سیستم تهویه برای مرکز استخراج نیاز داریم؟

مراکز استخراج بیت کوین اساساً یک نوع دیتاسنتر یا مراکز داده سخت افزاری هستند که صرفاً به استخراج بیت کوین اختصاص داده شده اند.

  • این مزارع معدنی دارای منابع تغذیه بزرگی هستند که مقادیر زیادی گرما ایجاد می کنند.
  • مجهز بودن به تجهیزات تهویه، مانند فن های حلزونی صنعتی بزرگ، کولرهای هوا، یا سیستم های تهویه مطبوع برای خنک کردن تجهیزات بسیار مهم است.
  • هنگامی که تجهیزات معدن به دمای بیش از ۱۴۹ درجه فارنهایت برسد، آسیب قابل توجهی ممکن است رخ دهد. حفاظت از سرمایه گذاری شما بسیار مهم است.
هواکش حلزونی - فن سانتریفیوژ

مشاوره و خرید فن سانتریفیوژ ماینر

جهت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید
۰۹۱۳۲۰۶۰۱۷۰ و ۰۹۹۱۹۶۲۰۱۷۰
مشاوره و خرید
امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف ویژه مشتریان سایت

جهت دریافت تخفیف روی محصولات ما، شماره تماس خود را در فرم روبرو وارد نمایید.

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت