09132060170

هواکش صنعتی در تبریز

هواکش صنعتی در تبریز : به صورت کلی هواکش های صنعتی در انواع کاربرد ها و در اکثر صنایع کاربرد دارند.
این هواکش ها از نظر ساخت و زاویه دمیدن یا مکیدن هوا به چند دسته مختلف تقسیم میکنند.

اما فارغ از دسته بندی از انواع هواکش صنعتی در تمام صنایع امروز، حتی در کشاورزی و باغداری و انواع دام پروری ها استفاده می شود. اگر بخواهیم هواکش صنعتی را توضیح دهیم و هوف این تجهیزات را بیان نماییم، باید گفت انواع هواکش های صنعتی، تجهیزاتی هستند که برای جابجایی هوا در حجم بسیار زیاد کاربرد دارند. این هواکش ها به صورت تمام وقت در حال کار هستند و برای ساخت آنها از بهترین موتور فن و مقاوم ترین پره ها استفاده می شود تا هر گونه خرابی و ایراد احتمالی از این تجهیزات دور باشد. اما کاربرد هواکش صنعتی در تبریز :

شهر تبریز

شهر تبریز در استان آذربایجان، یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین، و همچنین یکی از شهر های صنعتی کشور به حساب می آید.
در شهر تبریز و شهر های اطراف آن بیش از ۳۰ شهرک صنعتی فعال وجود دارد و هر یک از این شهرک ها هزاران نفر را در خود جای داده اند که در کارگاه ها و کارخانجات مختلفی در حال کار هستند. در تمام این کارگاه ها نیاز به وجود از انواع هواکش های صنعتی وجود دارد. در کارخانجات سیمان، فولاد، مرغداری ها و گلخانه ها، نساجی ها و سنگبری ها و … نیاز به هواکش صنعتی و نصب و تعمیر آن وجود دارد.
پویا صنعت مفتخر به ساخت و تولید این تجهیزات و نصب و تعمیر آن در سراسر ایران و در شهر تبریز است.

استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، بیش از ۳۰ شهرک صنعتی را در خود جای داده اند که بیش از ۹۰ درصد این شهرک ها به صورت فعال در حال کار هستند. بیشتر مشاغل و اصناف موجود در این شهرک ها عبارت اند از :

  • صنایع کشاورزی
  • کلخانه های صنعتی
  • صنایع نجاری
  • صنایع ماشین سازی

انواع کاربرد هواکش صنعتی در تبریز

انواع گلخانه های صنعتی و مرغداری های صنعتی در این استان به هواکش و فن ها و در کل ارائه دهنده خدمات هواکش صنعتی در تبریز و استان آذربایجان شرقی احتیاج دارند که از نظر کیفیت و کارایی و همچنین عمر مفید در بهترین سطح باشند. شرکت پویاصنعت ارائه دهنده بهترین کیفیت در ساخت تجهیزات و هواکش صنعتی در تبریز از بهترین مواد اولیه برای تولید تجهیزات فن و هواکش استفاده میکند. 

انواع هواکش صنعتی در تبریز

انواع هواکش صنعتی در تبریز به صورت های پروانه ای، لوله محوری، پره محوری و گریز از مرکز ( فن سانتریفیوژ ) وجود دارد. سایر مدل های این دستگاه  مانند هواکش حلزونی و غبارگیر صنعتی به صورت هواکش دمنده یا مکنده وجود دارد که با توجه به نوع استفاده و نیاز مشتری قابل طراحی و تولید است. 

هواکش صنعتی در تبریز

انواع گلخانه های صنعتی و مرغداری های صنعتی در این استان به هواکش و فن ها و در کل ارائه دهنده خدمات هواکش صنعتی در اصفهان احتیاج دارند که از نظر کیفیت و کارایی و همچنین عمر مفید در بهترین سطح باشند. شرکت پویاصنعت ارائه دهنده بهترین کیفیت در ساخت تجهیزات صنعتی از بهترین مواد اولیه برای تولید تجهیزات فن و هواکش استفاده میکند. 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.