09132060170

بگ فیلتر کارخانه آسفالت

بگ فیلتر یا فیلتر کیسه ای برای فیلتر هوا در کارخانه تولید آسفالت است. این دستگاه بهترین  انتخاب برای کنترل آلودگی در کارخانه های آسفالت هستند که از تعدادی کیسه از جنس نمد، کتان یا پلی استر در یک محفظه برای فیلتر کردن هوا و حذف آلودگی ها و دود استفاده می کند.

در کارخانه تولید اسفالت، گرد و غبار از سنگدانه ها تولید می شود و بیشتر اوقات ما نمی خواهیم گرد و غبار اضافی وارد محصول نهایی شود. همچنین گازهای مضر در نتیجه حرارت ایجاد شده توسط مشعل تولید می شود. این گازها به همراه گرد و غبار برای تمیز کردن از کیسه های فیلتر عبور می کنند.

توسط یک یا چند فن فشار قوی و هواکش صنعتی جریان هوا برای عبور از فیلترها ایجاد می شود و به سمت فیلترها می رود، سپس تمام گرد و غبار به کیسه ها می چسبد.

 

بگ فیلتر را می توان به عنوان یک جاروبرقی بزرگ در نظر گرفت. نقاط مکش هوا و جذب در مکان‌های استراتژیک که در آن گرد و غبار تولید شده و  به هوای محیط ساطع می‌شود، درنظر گرفته می شوند.

استفاده از  بگ فیلتر مستلزم این است که فرآیند دارای درجه بالایی از آب بندی (بدون درز و شکاف) باشد تا بتوان  انواع نوار نقاله های مختلف، صفحه نمایش ها، ناودان ها و غیره تحت یک فشار هوای منفی کم نگهداری  شده و بنابراین از انتشار گرد و غبار در هوای محیط جلوگیری شود

ویژگی های بگ فیلتر کارخانه آسفالت 

  1. افزایش اختلاف فشار در هر دو طرف، بهبود ظرفیت حرارتی، بهبود گرمایش، خشک کردن و بهره وری از انرژی گرمایی. غلظت کمتر هوا ، که الزامات زیست محیطی ملی را برآورده می کند.
  2.  این دستگاه از سیستم های جمع آوری گرد و غبار اولیه و  ثانویه تشکیل شده است. سیستم جمع آوری اولیه برای ذرات گرد و غبار بزرگتر است که فشار سیستم جمع آوری ثانویه را کاهش می دهد و عمر کاری را افزایش می دهد. 
  3.  سیستم جمع آوری گرد و غبار ثانویه گرد و غبار را دوباره جمع آوری می کند و غلظت انتشار گرد و غبار را کاهش می دهد که به طور موثر شرایط محیطی را بهبود می بخشد.
  4.  کیسه از مواد فیلتر با راندمان بالا استفاده می کند و فرسودگی کم و عمر کاری طولانی است.
غبارگیر صنعتی - بگ فیلتر پویا صنعت
امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.